درباره ما

ماموریت پارت دنا فوز به عنوان شرکت ایرانی بازرگانی، شناخت تقاضای مشتریان در صنعت آسانسور و اقدام به واردات قطعات و لوازم مورد نیاز آنها با بهترین کیفیت و در نتیجه به اوج رساندن اهداف مشتریان است.
ما برآنیم تا بعنوان سازمانی یاد گیرنده و پویا خدمات بازرگانی هر کالا را در اقصی نقاط ایران محقق کنیم. قابلیت اساسی ما برخورداری از کارکنان توانمند و شناخت بازار است که ما را قادر به ارائه کالا با بهترین کیفیت در سریعترین زمان و با قیمت رقابتی می نماید. در این زمینه ما می کوشیم که خشنودی مشتریان ، تعهد به اخلاق حرفه ای و اجتماعی که اوج هدفمان است را هر چه بیشتر بارور سازیم.
خط مشی و هدف شرکت پارت دنا فوز از بدو تاسیس تا کنون به شرح زیر می باشد:

 

ارائه خدمات و سرویس بهینه و موثر به مشتریان

 

ارتقاء سطح کیفی صنعت آسانسور

 

کاهش مصرف انرژی با تمرکز بر درایو آسانسوری و موتورهای گیرلس و گیربکسی کم مصرف

 

کمک به حفظ محیط زیست و تلاش برای تداوم این هدف

این شرکت تلاش نموده در بخش الکتریک آسانسور به صورت تخصصی عمل نماید و با ارائه محصولات کیفی و خدمات پس از فروش موثر گامی در جهت ارتقاء صنعت آسانسور و حرکت به سمت جامعه ای سبز داشته باشد . در ابتدای تاسیس تمرکز اصلی روی درایو کنترل آسانسور بوده و این مجموعه ضمن ارائه درایو های خاص آسانسور آماده هر گونه خدمات از جمله عیب یابی ،تنظیم ، راه اندازی و تعمیر انواع درایو ها ,ریشه یابی لرزش آسانسور و شناسایی عوامل برقی مرتبط می باشد . در راستای توسعه شرکت ، سایر قطعات از جمله UPS, موتور گیربکس ، گیرلس با کاربری 2:1 و 1:1 ،تک فاز، پرده نوری و انواع سنسور وزن به سبد کالاهای شرکت اضافه شده است . ما دست به دست هم داده ایم تا شما مشتریان عزیز را با ارائه محصولات نوین و خدمات موثر به اوج برسانیم.