شرکت دیناسل اسپانیا

شرکت دیناسل اسپانیا

از سال ۱۹۹۴ شرکت دیناسل اسپانیا Dinacell Electrónica Sl. پروژه های بسیار زیادی را در زمینه لودسل( سنسورهای سنجش وزن) با کاربردهای گوناگون در بخش های مختلف صنعت انجام داده است ، مانند جرثقیل ها ، وسایل نقلیه ، وزن کشی و حمل و نقل صنعتی ، سیلوها و آسانسورها. مبنی کار شرکت شامل تمامی فرآیند تولید سیستم سنجش وزن می باشد مانند طراحی و تولید لودسل و همچنان طراحی و تولید دستگاه های الکترونیک نمایشگرها و کنترلرها.

 

 

این شرکت که در شهر مادرید اسپانیا واقع شده است در حال حاضر نمایندگی هایی در سرتاسر دنیا داشته که محصولات با  کیفیت این شرکت را با قیمت های بسیار رقابتی عرضه می کند و در اکثر کشورها در دنیا خدمات پس از فروش و سرویس های ویژه پس از فروش ارائه می کند.

دیناسل بر مبنی افراد با تجربه و حرفه ای انتخاب شده نهادینه شده است که تمام تجربه طولانی مدت خود را که در زمینه سنسورهای سنجش وزن نزدیک به ۲۰ سال می  باشد را  تماما صرف پیشرفت و بهتر شدن این شرکت برای رسیدن به بالاترین نقاط می نمایند.

در این سال ها دیناسل توانسته است اعتماد مشتریان خودرا با کیفیت خوب محصولات خود و خدمات پس از فروش کم نظیر خود جلب کرده و امید می رود که این روند سالیان سال ادامه داشته باشد.