نجات اضطراری آسانسور

نجات اضطراری آسانسور

به صورت کلی سیستم بلک اوت یا نجات اضطراری آسانسور به سیستمی اطلاق می شود که در صورت قطع برق شهر کابین را به نزدیک ترین طبقه رسانده درب را باز می کند تا مسافران آسانسور خارج شوند.

انواع درب آسانسور

انواع درب آسانسور

درب ها به انواع لولایی، درب اتوماتیک از وسط بازشو و رو هم بازشو تقسیم می شوند.درب های لولایی ساده ترین و ارزان ترین نوع درب طبقه است. این درب ها در گذشته اغلب از جنس چوب ساخته می شدند و به علت قابلیت اشتعال و تمایل آن ها به تاب برداشتن امروزه استفاده نمی شود.در حال حاضر درب های فلزی متداول تر می باشند.

انواع موتور آسانسور

انواع موتور آسانسور

نیروی محرکه لازم برای جابجایی کابین آسانسور توسط موتور آسانسور تامین می شود.البته باید به این موضوع نیز اشاره کنیم که در آسانسورهای کششی همه ی نیروی لازم برای جابجایی کابین توسط موتور تامین نمی شود؛ بلکه بخشی از این نیرو توسط وزن کادر وزنه تامین می گردد.برای مثال وقتی که کابین آسانسور در پایین ترین طبقه قرار دارد، کادر وزته بالا می باشد و برای بالا آمدن کابین، لازم نیست موتور آسانسور، تمام نیروی مورد نیاز برای به حرکت در آوردن کابین را تامین کند.

شرکت دیناسل اسپانیا

شرکت دیناسل اسپانیا

از سال ۱۹۹۴ شرکت دیناسل اسپانیا Dinacell Electrónica Sl. پروژه های بسیار زیادی را در زمینه لودسل( سنسورهای سنجش وزن) با کاربردهای گوناگون در بخش های مختلف صنعت انجام داده است ، مانند جرثقیل ها ، وسایل نقلیه ، وزن کشی و حمل و نقل صنعتی ، سیلوها و آسانسورها. مبنی کار شرکت شامل تمامی فرآیند تولید سیستم سنجش وزن می باشد مانند طراحی و تولید لودسل و همچنان طراحی و تولید دستگاه های الکترونیک نمایشگرها و کنترلرها.